Zabieg do cery tłustej i mieszanej

Pure Rebalancing Ceremony

Zabieg rekomendowany jest dla skóry mieszanej, tłustej, trądzikowej z widocznymi zaskórnikami i rozszerzonymi porami, a także takiej która wymaga oczyszczania manualnego. Preparaty użyte do zabiegu powodują regulację wydzielania gruczołów łojowych, przyspieszenie gojenia się stanów zapalnych, detoksykacje i skuteczne oczyszczenie porów. Polecany jest jako pojedynczy seans upiększający bądź intensywna kuracja składająca się z serii od 4 - 6 zabiegów.

Zabieg nawilżająco-odmładzający

Steam Cells Ceremony

Zabieg polecany jest dla każdego rodzaju skóry, a w szczególności mocno odwodnionej, zmęczonej, z widocznymi oznakami starzenia. Intensywny zabieg odmładzająco-nawilżający, oparty na potencjale regeneracyjnym roślinnych komórek macierzystych. Ceremonia przywraca młody, zdrowy wygląd cery, nawilża, wspomaga podniesienie poziomu sprężystości i jędrności skóry. Polecany jako pojedynczy zabieg lub intensywna kuracja nawilżająco-wygładzająca składającasię z 6 zabiegów. Trzy pierwsze zabiegi z serii powinno się wykonywać raz w tygodniu, przez okres 3 tygodni, następnie powtórzyć moduł po 14 dniach przerwy.

Zabieg rozświetlający do skóry z problemami naczyniowymi

Witamin C Skin Therapy

Zabieg rekomendowany jest dla skóry mieszanej, tłustej, trądzikowej z widocznymi zaskórnikami i rozszerzonymi porami, a także takiej która wymaga oczyszczania manualnego. Preparaty użyte do zabiegu powodują regulację wydzielania gruczołów łojowych, przyspieszenie gojenia się stanów zapalnych, detoksykacje i skuteczne oczyszczenie porów. Polecany jest jako pojedynczy seans upiększający, bądź intensywna kuracja składająca się z serii od 4- 6 zabiegów.

Zabieg przeciwzmarszczkowy

Anti Aging Skin Therapy

Zabieg rekomendowany do terapii skóry dojrzałej, w szczególności odwodnionej, z widoczną utratą jędrności, zmarszczkami mimicznymi. Odmładzająco-nawilżająca ceremonia na twarz i szyję. Przywraca skórze sprężystość, redukuje zmarszczki i poprawia poziom nawilżenia. Polecany jako pojedynczy seans upiększający bądź intensywna kuracja odmładzająca składająca się z 6-10 zabiegów.

 

Ekskluzywny zabieg przeciwzmarszczkowy

z maską biocellulozową z komórkami macierzystymi

Zabieg działający mocno nawilżająco i przeciwzmarszczkowo. Skóra po zabiegu jest napięta, elastyczna i odświeżona. Zabieg polecany jest jednorazowo jako zabieg bankietowy, ale także można wykonywać go w serii 6 zabiegów.

 

Pure Skin

Katarzyna Grzegorczyk

 

 Telefon

+48 790 224 500

 Email

biuro@pureskin.pl

 Adres

Boleslawa Orlińskiego 1b/33
31-878 Kraków

 Pracujemy

poniedziałek - piątek  10-19

sobota  9-15

 
 

W związku z rozporządzeniem obowiązywania nowych zasad dotyczących przetwarzania danych osobowych, wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzanem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane Rozporządzeniem) zgodnie z regulacjami Rozporządzenia
niniejszym informujemy, iż Salon Urody Pure Skin w Krakowie, NIP
6792575706, REGON 369517651 zapewnia, iż Państwa dane osobowe jak i adres mailowy pozostają wyłącznie do naszej dyspozycji. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do kontaktu z Państwem i będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby naszej działalności.