Pielęgnacja dłoni

 

Manicure klasyczny - Dłonie są wizytówką każdej kobiety. Powinny być zadbane i starannie wypielęgnowane. Manicure obejmuje usunięcie skórek, opiłowanie paznokci,  malowanie oraz nałożenie kremu na zakończenie.

Wszystkie narzędzia użyte do manicure są dezynfekowane a następnie sterylizowane w autoklawie, gdyż bezpieczeństwo naszych klientów jest naszym priorytetem.

Manicure hybrydowy - obejmuje dokładne opracowanie skórek, opiłowanie paznokci  i odtłuszczenie paznokci nałożenie bazy, lakieru i topu, które są odpowiednio utwardzane po kolei w lampie UV.

Manicure japoński - cieszy się w Polsce coraz to większym zainteresowaniem.  Jest to skuteczny sposób by mieć piękne, gładkie i zdrowe paznokcie. Istota manicure  japońskiego polega na umiejętnym wcieraniu najpierw pasty, a potem pudru – w jednym kierunku i za pomocą polerek ze skóry jelonka: zielonej do pasty i różowej do pudru. Do zabiegu nie używa się metalowych pilniczków do skracania paznokci, ani nie wycina się skórek. Efekt widać natychmiast – paznokcie są idealnie gładkie i lśniące. Aby kuracja przyniosła trwały efekt, manicure należy powtórzyć 3,4 razy w odstępie 3 tygodni.

Zabieg parafinowy na  dłonie - jest to idealne rozwiązanie dla osób które mają  mocno wysuszoną  i popękaną skórę na dłoniach. Parafina jest produktem destylacji  ropy naftowej. Zawiera naturalne substancje natłuszczające. Sama parafina nie działa nawilżająco,  ale po nałożeniu na skórę tworzy rodzaj okluzji, która zatrzymuje w skórze wilgoć. Okład z parafiny powoduje otwarcie porów skóry przez co poprawia wchłanianie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. Skóra po zabiegu staje się miękka, elastyczna i wygładzona. Zabieg rozpoczyna usunięciem martwego naskórka za pomocą peelingu połączonego z masażem. Następnie nakłada się maskę odżywczą chroniącą skórę, a dłonie zanurza w ciepłej parafinie. Parafina rozgrzewa i tworzy okluzję przez co zwiększa działanie substancji aktywnych zawartych w masce. Zastygniętą maskę zdejmujemy po upływie około 20 minut. Zabieg kończy wmasowanie kremu odżywczego. Efekt utrzymuje się nawet kilka dni.

Po zastosowaniu takiego zabiegu, skóra jest jedwabiście miękka, gładka, a przede wszystkim solidnie nawilżona, co od razu widać. Ta metoda pielęgnacji regeneruje również płytkę paznokcia, która staje się mniej łamliwa i lekko rozjaśniona.

 

Pielęgnacja stóp

 

Pedicure klasyczny - zabieg rozpoczyna się kąpielą wodną stóp w aromaterapeutycznej soli morskiej. Następnie opracowujemy i skracamy  płytę paznokcia .Narośnięte na płytkę skórki usuwamy cążkami. Naskórek na stopach usuwamy za pomocą frezarki. Następnie pozostałości martwego naskórka usuwamy za pomocą peelingu.  Paznokieć odtłuszczamy i malujemy.

Pedicure hybrydowy - zabieg rozpoczyna się od wykonania pedicure kosmetycznego. Dopiero gdy stopa jest odpowiednio przygotowana, a paznokcie skrócone i opiłowane można przystąpić do właściwego zabiegu nazywanego pedicure hybrydowym. Pedicure hybrydowy swoją nazwę wziął od rodzaju lakieru jakim zdobione są paznokcie. Klasyczny pedicure hybrydowy wymaga nałożenia 4 warstw lakiero-żelu: bazy, 2 warstw koloru i na koniec preparatu nawierzchniowego. Na zakończenie pedicure hybrydowego  aplikowany jest  na stopę odżywczy balsam.

Zabieg leczniczy na podeszwę stopy - jest to zabieg gdzie zajmuje się tylko spodem stopy. Zabieg rozpoczyna się kąpielową wodną stóp w aromatycznej soli morskiej. Następnie nakładany jest preparat  tzw.callus remover, który doskonale zmiękczy skórę co jest bardzo istotną rzeczy w kolejnym etapie zabiegu jakim jest opracowanie stóp i usunięcie martwego naskórka za pomocą frezarki.

 

Pure Skin

Katarzyna Grzegorczyk

 

 Telefon

+48 790 224 500

 Email

biuro@pureskin.pl

 Adres

Boleslawa Orlińskiego 1b/33
31-878 Kraków

 Pracujemy

poniedziałek - piątek  10-19

sobota  9-15

 
 

W związku z rozporządzeniem obowiązywania nowych zasad dotyczących przetwarzania danych osobowych, wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzanem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane Rozporządzeniem) zgodnie z regulacjami Rozporządzenia
niniejszym informujemy, iż Salon Urody Pure Skin w Krakowie, NIP
6792575706, REGON 369517651 zapewnia, iż Państwa dane osobowe jak i adres mailowy pozostają wyłącznie do naszej dyspozycji. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do kontaktu z Państwem i będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby naszej działalności.