Pielęgnacja ciała

 

Zadbane ciało to wizytówka każdej kobiety. Peeling ciała  jest niezbędnym , podstawowym elementem  pielęgnacji ciała. Powoduje złuszczanie martwego naskórka, odżywienie i nawilżenie. Skóra pozostaje gładka, a zapach wybranego peelingu długo utrzymuje się na skórze. Rodzaje peelingów: zielona herbata – posiada właściwości antyoksydacyjne i antycellulitowe; kawa- posiada właściwości ujędrniające, antycellulitowe; róża – posiada właściwości regeneracyjne, nawilżające; guam - okład z guamu należy obecnie do najskuteczniejszych na świecie metod błyskawicznego modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Poprawia jakość i elastyczność skóry, spłyca rozstępy, odtruwa organizm ze szkodliwych toksyn. Przyspiesza metabolizm, regeneruje i odmładza skórę. Polecany jest osobą, które zauważają spadek jędrności ciała np. podczas odchudzania.

Pure Skin

Katarzyna Grzegorczyk

 

 Telefon

+48 790 224 500

 Email

biuro@pureskin.pl

 Adres

Boleslawa Orlińskiego 1b/33
31-878 Kraków

 Pracujemy

poniedziałek - piątek  10-19

sobota  9-15

 
 

W związku z rozporządzeniem obowiązywania nowych zasad dotyczących przetwarzania danych osobowych, wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzanem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane Rozporządzeniem) zgodnie z regulacjami Rozporządzenia
niniejszym informujemy, iż Salon Urody Pure Skin w Krakowie, NIP
6792575706, REGON 369517651 zapewnia, iż Państwa dane osobowe jak i adres mailowy pozostają wyłącznie do naszej dyspozycji. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do kontaktu z Państwem i będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby naszej działalności.