Peeling kawitacyjny

 

Jeden z najpopularniejszych peelingów w gabinecie kosmetycznym. Doskonale nadaje się  do skóry tłustej, trądzikowej, jak i wrażliwej skłonnej do podrażnień. Peeling kawitacyjny wykorzystuje do pracy falę ultradźwiękową, która, w połączeniu z wodą, tworzy nad powierzchnią skóry tzw. proces kawitacji. Kawitacja to rozbijanie pęcherzyków wody na powierzchni skóry  która pod wpływem działania prądu, tworzy proces mikro oczyszczania i eksfoliacji. Dlatego też peeling kawitacyjny od razu działa antybakteryjnie, normalizująco i dotleniająco. Usuwając zbędne, martwe komórki naskórka, peeling pozwala przygotować skórę na dalsze etapy pielęgnacji. I tak, serum zastosowane po peelingu kawitacyjnym o wiele lepiej się wchłonie niż serum aplikowane bez peelingu. Po prostu, martwa warstwa naskórka zawsze będzie w jakimś stopniu tworzyć barierę dla tych dobrych składników.

Pure Skin

Katarzyna Grzegorczyk

 

 Telefon

+48 790 224 500

 Email

biuro@pureskin.pl

 Adres

Boleslawa Orlińskiego 1b/33
31-878 Kraków

 Pracujemy

poniedziałek - piątek  10-19

sobota  9-15

 
 

W związku z rozporządzeniem obowiązywania nowych zasad dotyczących przetwarzania danych osobowych, wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzanem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane Rozporządzeniem) zgodnie z regulacjami Rozporządzenia
niniejszym informujemy, iż Salon Urody Pure Skin w Krakowie, NIP
6792575706, REGON 369517651 zapewnia, iż Państwa dane osobowe jak i adres mailowy pozostają wyłącznie do naszej dyspozycji. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do kontaktu z Państwem i będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby naszej działalności.