Mikrodermabrazja diamentowa

 

W trakcie zabiegu mikrodermabrazji usuwane są górne warstwy naskórka. Mikrodermabrazja diamentowa wymaga użycia specjalnego aparatu, który składa się z głowicy pokrytej pyłem diamentowym oraz części odsysającej. Kosmetyczka dociska głowicę aparatu lekko do skóry i krótkimi ruchami przesuwa po jej powierzchni, nie zatrzymując się zbyt długo w jednym miejscu. Natomiast starte drobiny zasysane są do aparatu. W trakcie zabiegu istnieje również możliwość wymiany głowicy na te z inną grubością pyłu diamentowego. Im okruchy są większe, tym zabieg dociera głębiej i daje większe efekty. Mikrodermabrazja diamentowa ściera naskórek bez naruszania skóry właściwej. Proces ten zachodzi powoli i sukcesywnie. Zabieg jest bezbolesny i krótkotrwały. Można po nim od razu wrócić do codziennych zajęć, gdyż mikrodermabrazja diamentowa nie wymaga okresu rekonwalescencji. Mikrodermabrazję diamentową można wykonywać na większości typów skóry. Zabieg nie jest wskazany w przypadku cery naczyniowej cery wrażliwej. Ten rodzaj oczyszczania doskonale sprawdzi się w przypadku skóry tłustej i łojotokowej. Mikrodermabrazja diamentowa polecana jest osobom zmagającym się z zaskórnikami, rozszerzonymi porami, przebarwieniami oraz z nadmiernie zrogowaciałym naskórkiem.

Pure Skin

Katarzyna Grzegorczyk

 

 Telefon

+48 790 224 500

 Email

biuro@pureskin.pl

 Adres

Boleslawa Orlińskiego 1b/33
31-878 Kraków

 Pracujemy

poniedziałek - piątek  10-19

sobota  9-15

 
 

W związku z rozporządzeniem obowiązywania nowych zasad dotyczących przetwarzania danych osobowych, wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzanem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane Rozporządzeniem) zgodnie z regulacjami Rozporządzenia
niniejszym informujemy, iż Salon Urody Pure Skin w Krakowie, NIP
6792575706, REGON 369517651 zapewnia, iż Państwa dane osobowe jak i adres mailowy pozostają wyłącznie do naszej dyspozycji. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do kontaktu z Państwem i będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby naszej działalności.