Masaże

 

Masaż relaksacyjny to doskonały sposób na zmęczenie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, ciągły stres, brak czasu sprawiają, iż czujemy się przemęczeni, brakuje nam energii.

Masaż relaksacyjny leczy obolałe napięte mięśnie, a także jest doskonałą przyjemnością dla ciała jak i ducha. Poprzez usprawnienie krążenia krwi i stymulację układu limfatycznego nasz organizm szybciej pozbywa się toksyn, co wpływa na jędrność i elastyczność naszej skóry. Dzięki odprężającej muzyce, zapachom oraz atmosferze ciepła i spokoju jaka panuje w naszym salonie, jest doskonałym sposobem na relaks.

Masaż bańką chińską -  masaż wykonywany za pomocą silikonowych baniek próżniowych. Wykorzystuje się je do zabiegów antycellulitowych. Masaż bańką chińską działa niczym drenaż limfatyczny. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Dzięki temu możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu. Komórki stają się znacznie lepiej odżywione, co jest efektem zwiększenia przepływu substancji odżywczych. Mniejsze stają się też obrzęki, dzięki poprawie krążenia i działania układu limfatycznego.

Manualny masaż twarzy - jest jedną z metod kosmetycznych, która polega  na pobudzaniu mięśni twarzy, układu krążenia. Dzięki niemu poprawia się kondycja skóry.
Niektórzy uważają ten rodzaj masażu za prawdziwy eliksir młodości dla wszystkich mięśni twarzy. Masaż wzmacnia, odbudowuje i działa przeciwzmarszczkowo..

Pędzelkowy masaż twarzy - to oryginalna forma masażu wywodząca się z krajów azjatyckich, stanowi ciekawe urozmaicenie zabiegów pielęgnacyjnych. Wpływa na poprawę ukrwienia skóry, pozwala na szybsze usunięcie toksyn, zapobiega powstawaniu zmarszczek . To także znakomita forma relaksu i odprężenia.

 

Pure Skin

Katarzyna Grzegorczyk

 

 Telefon

+48 790 224 500

 Email

biuro@pureskin.pl

 Adres

Boleslawa Orlińskiego 1b/33
31-878 Kraków

 Pracujemy

poniedziałek - piątek  10-19

sobota  9-15

 
 

W związku z rozporządzeniem obowiązywania nowych zasad dotyczących przetwarzania danych osobowych, wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzanem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane Rozporządzeniem) zgodnie z regulacjami Rozporządzenia
niniejszym informujemy, iż Salon Urody Pure Skin w Krakowie, NIP
6792575706, REGON 369517651 zapewnia, iż Państwa dane osobowe jak i adres mailowy pozostają wyłącznie do naszej dyspozycji. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do kontaktu z Państwem i będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby naszej działalności.